Cesja umowy ubezpieczenia – Co to jest cesja?

Cesja umowy ubezpieczenia mieszkania lub cesja umowy ubezpieczenia domu to typowe zabezpieczenie banku w przypadku udzielenia kredytu hipotecznego. Kredytobiorca jest zobowiązany do zawarcia umowy ubezpieczenia nieruchomości, na którą bierze kredyt, a następnie musi zrobić cesję. Ubezpieczenie mieszkania lub ubezpieczenie domu Warta Dom, na które mamy dla Ciebie 10% zniżki spełnia warunki banków i może być zabezpieczeniem kredytu hipotecznego. Wystarczy wpisać KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000 i będziesz mieć tańszą o 10% polisę z cesją.

Co to jest cesja?

Jeśli zdarzy się szkoda np zalanie, powódź czy pożar, a na polisie jest cesja ubezpieczenia, ubezpieczyciel najpierw pyta się banku, czy może wypłacić ubezpieczonemu odszkodowanie za zdarzenie losowe. Jeśli kredytobiorca nie zalega ze spłatą kredytu, bank zawsze wyraża zgodę na wypłacenie odszkodowania. Natomiast jeśli kredytobiorca ma zaległości, odszkodowanie wypłacane jest bankowi na poczet powstałego przeterminowanego zadłużenia. Resztę otrzymuje kredytobiorca, jeśli jeszcze coś zostanie…

Cesja umowy ubezpieczenia – jak zrobić cesję?

Kredyt hipoteczny to ogromny wydatek i każde oszczędności się przydadzą, dlatego dla każdego, kogo czeka cesja umowy ubezpieczenia, zapraszamy do wybrania taniej i solidnej oferty na ubezpieczenie domu Warta Dom na stronie www.wartadirect.pl teraz 10% taniej z naszym kodem promocyjnym KRAD00349000. Cesja ubezpieczenia na bank dokonywana jest podczas kalkulacji składki online szybko i wygodnie. Umowa cesji, jeśli kupisz ubezpieczenie mieszkania lub ubezpieczenie domu Warta Dom to praktycznie formalność. Banki często proponują zawarcie ubezpieczenia nieruchomości bezpośrednio u nich podczas zawierania kredytu, jednak bardzo często oferta banków jest droższa od bezpośrednio zakupionej polisy u ubezpieczyciela. Dlatego warto sprawdzić swoją składkę przed podjęciem decyzji. Można ubezpieczyć zarówno ukończoną nieruchomość jak i dom w budowie.

Przykładowe ceny:

Ubezpieczenie mieszkania (cały lokal plus jego stałe elementy) w województwie świętokrzyskim od zdarzeń losowych na sumę ubezpieczenia 200 000 zł wykorzystując nasz kod promocyjny WARTA KRAD00349000 to jedynie 134 zł! Ubezpieczenie mieszkania w Warszawie na 500 000 zł z naszym kodem promocyjnym to tylko 311 zł, a ubezpieczenie domu WARTA DOM na dom w Warszawie warty 700 000 zł to tylko 391 zł!

Naprawdę tanio! Cesja ubezpieczenia mieszkania lub cesja ubezpieczenia domu to formalność na stronie www.wartadirect.pl

Warta kod promocyjny na ubezpieczenie mieszkania lub domu warta www.wartadirect.pl KRAD00349000

Kod promocyjny Warta: KRAD00349000

Jakie zdarzenia losowe obejmuje ubezpieczenie domu Warta DOM i ubezpieczenie mieszkania Warta DOM?

 • deszcz nawalny
 • dym i sadza
 • grad
 • huragan
 • lawina
 • napór śniegu
 • osuwanie się ziemi
 • powódź
 • pożar
 • przepięcie
 • stłuczenie szyb
 • trzęsienie ziemi
 • uderzenie pioruna
 • uderzenie pojazdu mechanicznego
 • upadek pojazdu powietrznego
 • wybuch
 • zalanie
 • zapadanie się ziemi

Ubezpieczenie domu Warta DOM i ubezpieczenie mieszkania Warta DOM ma bardzo szeroki zakres!

Gdzie podczas wyliczania składki ubezpieczenia WARTA DOM wpisać dane do cesji i w jaki sposób?

Jeśli chcesz zawrzeć ubezpieczenie domu WARTA DOM lub ubezpieczenie mieszkania WARTA DOM i potrzebujesz cesji ubezpieczenia, ponieważ masz kredyt w banku na ubezpieczaną nieruchomość, w dolnej części kalkulatora ubezpieczeń mieszkaniowych koło podsumowania składki oraz miejsca na wpisanie KODU PROMOCYJNEGO WARTA KRAD00349000, jest pole o nazwie “Cesja”. Wystarczy je zaznaczyć, a pojawi się menu do wpisania banku, w którym jest kredyt hipoteczny. Wpisz wszystkie dane banku, a to spowoduje, że na wystawionej następnie polisie, będzie widniała adnotacja o cesji ubezpieczenia domu lub mieszkania. Tę polisę wydrukuj i pokaż w banku, jako potwierdzenie spełnienia obowiązku ubezpieczenia nieruchomości.

Cesja ubezpieczenia domu lub cesja ubezpieczenia mieszkania na stronie www.wartadirect.pl

Cesja ubezpieczenia domu lub cesja ubezpieczenia mieszkania na stronie www.wartadirect.pl

Pamiętaj o tym, by wykorzystać nasz KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000 – gdzie go wpisać? Widać na poniższym obrazku!

KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000 do wykorzystania na www.wartadirect.pl to 10% zniżki na ubezpieczenie turystyczne WARTA TRAVEL, ubezpieczenie mieszkania WARTA DOM, ubezpieczenie domu WARTA DOM.

KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000 do wykorzystania na www.wartadirect.pl to 10% zniżki na ubezpieczenie turystyczne WARTA TRAVEL, ubezpieczenie mieszkania WARTA DOM, ubezpieczenie domu WARTA DOM.

Cesja umowy ubezpieczenia domu lub cesja umowy ubezpieczenia mieszkania jest obowiązkowa w wielu bankach przy zawarciu kredytu hipotecznego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Cesja umowy ubezpieczenia - Co to jest cesja?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Napisano w Ubezpieczenie domu Warta
0 komentarze dla “Cesja umowy ubezpieczenia – Co to jest cesja?
4 Pingi/Trackbacki dla "Cesja umowy ubezpieczenia – Co to jest cesja?"
 1. […] Jeśli potrzebna Ci jest cesja na ubezpieczenie domu lub cesja na ubezpieczenie mieszkania, to ubezpieczenie domu WARTA DOM spełnia wszystkie wymogi banków, a cesję zrobisz wygodnie online podczas wyliczania i wystawiania polisy na ubezpieczenie mieszkania WARTA DOM lub na ubezpieczenie domu WARTA DOM. WARTA Kalkulator ubezpieczeń WARTA DOM jest również bardzo szybki i wygodny – więcej na ten temat przeczytasz w artykule Co to jest cesja? […]

 2. […] Kalkulator na stronie http://www.wartadirect.pl jest bardzo przyjazny dla użytkownika, czytelny i szybki. Dzięki niemu dokładnie wyliczysz składkę swojego ubezpieczenia oraz wpiszesz dane banku, w którym masz kredyt hipoteczny, a to spowoduje że na polisie znajdzie się adnotacja o cesji na ubezpieczenie domu. Więcej na temat cesji umowy ubezpieczenia domu lub mieszkania znajdziesz w artykule Co to jest cesja?. […]

 3. […] Cesja ubezpieczenia jest potrzebna jeśli kupiłeś mieszkanie na kredyt. Zobacz gdzie najtaniej kupić ubezpieczenie mieszkania pod kredyt i na co zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie oraz co to jest cesja. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Warta kalkulator:
Ubezpieczenie turystyczne kalkulator Warta Travel

Ubezpieczenie mieszkania warta kalkulator Warta Dom

Ubezpieczenie domu Warta kalkulator - Ubezpieczenie domu Warta online

Pamiętaj!
Wykorzystaj KOD PROMOCYJNY WARTA - KRAD00349000 - wpisz go w kalkulatorze online,
a wtedy dostaniesz 10% zniżkę
- kod działa ZAWSZE i jest WIELOKROTNEGO użytku :-)!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress