KOD PROMOCYJNY WARTA

Kod promocyjny Warta to KRAD00349000. Dzięki niemu masz 10% zniżki na ubezpieczenie turystyczne Warta Travel i ubezpieczenie domu i mieszkania Warta Dom na stronie www.wartadirect.pl Korzystaj i podziel się z innymi 🙂

Więcej o ubezpieczeniu Warta Dom możesz przeczytać tutaj. Jeśli interesuje Ciebie ubezpieczenie turystyczne Warta Travel zapraszam do przeczytania tego artykułu.

Pamiętaj! KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000 jest wielokrotnego użytku i możesz stosować go wielokrotnie do zakupów polis online na stronie www.wartadirect.pl.

Kod Promocyjny Warta Direct 10% zniżki na ubezpieczenie turystyczne Warta Travel i Warta Dom na www.wartadirect.pl

Warta Direct – kod promocyjny Warta KRAD00349000

Jak wykorzystać KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000?

Wystarczy, że podczas kalkulacji składki na ubezpieczenie turystyczne Warta TRAVEL lub ubezpieczenie mieszkania Warta DOM, lub ubezpieczenie domu WARTA DOM w pole Jeżeli posiadasz kod promocyjny wpisz go tutaj wpiszesz nasz KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000.

KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000 do wykorzystania na www.wartadirect.pl to 10% zniżki na ubezpieczenie turystyczne WARTA TRAVEL, ubezpieczenie mieszkania WARTA DOM, ubezpieczenie domu WARTA DOM.

KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000 do wykorzystania na www.wartadirect.pl to 10% zniżki na ubezpieczenie turystyczne WARTA TRAVEL, ubezpieczenie mieszkania WARTA DOM, ubezpieczenie domu WARTA DOM.

Ten KOD działa zarówno jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne i jak i ubezpieczenie domu lub mieszkania. Możesz wykorzystywać go wielokrotnie, oraz polecić rodzinie oraz znajomym. Dzięki niemu ochronisz swój majątek oraz zdrowie i życie o 10% taniej i zaoszczędzisz pieniądze na inne wydatki lub przyjemności 😉

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne WARTA TRAVEL?

Ubezpieczenie z NFZ nie zapewnia pokrycia wszystkich poniesionych przez pacjenta kosztów leczenia, jak choćby transportu powrotnego do Polski, czy kosztów przewozu pacjenta karetką, lub transportu zwłok do kraju w najgorszym wypadku. Karta EKUZ nie jest też alternatywą dla ubezpieczenia podróży i nie obejmuje prywatnych usług opieki zdrowotnej czy kosztów związanych z zagubionym bagażem lub kradzieżą.

Razem z EKUZ pacjent otrzyma informacje o tym, czy w wybranym przez niego kraju pobierane są opłaty za świadczenia zdrowotne, w tym zabiegi stomatologiczne, oraz w jakim stopniu pacjenci pokrywają koszty transportu medycznego i gdzie znajdują się placówki medyczne, w których pacjent może szukać pomocy.

Co istotne, w przypadku gdy za granicą posłużymy się kartą EKUZ, nie można zapomnieć o zatrzymaniu opłaconych rachunków za leczenie. Są one warunkiem otrzymania refundacji w Polsce. Tymczasem świadczenia kosztów leczenia za granicą jeśli wybierzemy ubezpieczenie turystyczne WARTA TRAVEL będą załatwione bezgotówkowo oraz zazwyczaj będą pokryte w 100% (do limitu sumy ubezpieczenia) to znaczy że już nic nie trzeba za granicą dopłacać do leczenia z własnej kieszeni – wystarczy poinformować Centrum Alarmowe Warty.

Jeśli więc chcemy podczas wyjazdu za granicę czuć się w pełni bezpieczni, powinniśmy pomyśleć nad dodatkowym ubezpieczeniem turystycznym, które w pełni odpowiada temu, jak będzie wyglądać nasza aktywność za granicą – inaczej ubezpieczy się rodzina z dziećmi, a inaczej narciarze wybierający się w Alpy.

Tutaj znajdziesz regulamin promocji Kod Promocyjny Warta Direct KRAD00349000.

Jeśli wyjeżdżasz za granicę, kup ubezpieczenie turystyczne WARTA TRAVEL na stronie www.wartadirect.pl i wykorzystaj nasz KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000, aby dostać 10% zniżki. Udanego urlopu 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
KOD PROMOCYJNY WARTA, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Napisano w KL ubezpieczenie, Kod promocyjny, Kod promocyjny ubezpieczenie domu Warta, Kod promocyjny ubezpieczenie podróży, Kod promocyjny ubezpieczenie turystyczne, Kod promocyjny Warta, Kod promocyjny Warta Direct, Kod promocyjny Warta Travel, Kod promocyjny warta ubezpieczenie domu, Kod promocyjny Warta ubezpieczenie mieszkania, Ubezpieczenie KL, Ubezpieczenie turystyczne Warta, Ubezpieczenie Warta Travel, Warta kod promocyjny, Warta Travel, Warta Travel Online, Warta ubezpieczenie turystyczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Warta kalkulator:
Ubezpieczenie turystyczne kalkulator Warta Travel

Ubezpieczenie mieszkania warta kalkulator Warta Dom

Ubezpieczenie domu Warta kalkulator - Ubezpieczenie domu Warta online

Pamiętaj!
Wykorzystaj KOD PROMOCYJNY WARTA - KRAD00349000 - wpisz go w kalkulatorze online,
a wtedy dostaniesz 10% zniżkę
- kod działa ZAWSZE i jest WIELOKROTNEGO użytku :-)!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress