Kod rabatowy Warta

Nazywam się Katarzyna Bąk i od 2006 roku prowadzę agencję ubezpieczeniową PROMAX w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przez te wszystkie lata razem z moim zespołem pomogliśmy tysiącom zadowolonych klientów. Dzisiaj mam dla państwa kod rabatowy Warta KRAD00349000 do użycia na stronie online.warta.pl.

Jeśli przejdziemy do zakupu przez powyższy przycisk to nie będziemy musieli nic wpisywać. Jednak jeśli już jesteśmy w formularzu do zakupu polisy, prawdopodobnie zauważyliśmy, że w prawym górnym rogu na samym początku pojawia się komunikat proszący o wpisanie kodu. Poniżej ilustracja: Ten obrazek pokazuje, gdzie należy kliknąć, aby wpisać kod rabatowy Warta
Należy kliknąć na ten symbol procentu a następnie wpisać kod rabatowy Warta KRAD00349000. Wtedy naliczona nam zostanie zniżka. Cały proces zakupowy proces zakupowy jest przedstawiony w tym wideo:

Kod rabatowy Warta wpisany, a co dalej?

Potem wybieramy kraj docelowy naszej podróży. Możemy dodać więcej niż jeden kraj, co nie jest takie oczywiste. Po prostu po wpisaniu jednego, znów klikamy na okienko formularzu i dodajemy następne państwo. Jakiego kraju byśmy nie wybrali (za wyjątkiem Stanów Zjednoczonych), zostaniemy poinformowani, że ubezpieczenie będzie działać na całym świecie za wyjątkiem USA. Dlaczego? Ponieważ w Stanach jest bardzo droga, prawdopodobnie najdroższa służba zdrowia na świecie, toteż ubezpieczenie jest odpowiednio droższe. Jeśli wybierzemy USA jako kraj docelowy, polisa będzie działać na całym świecie, ale musimy się liczyć z tym, że będzie ona po prostu droższa. No dobrze, następnie przechodzimy do następnego kroku. Najpierw pytają nas o to, czy podczas wyjazdu zamierzamy uprawiać sporty zimowe takie jak narciarstwo alpejskie, biegowe czy snowboarding. Pytanie to pojawia się dlatego, że takie działania wzmagają prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku. Jeśli odpowiemy na to pytanie pozytywnie, zapłacimy więcej za nasze ubezpieczenie (choć wciąż mało, w końcu wpisaliśmy kod rabatowy Warta :D) , jednak jeśli odpowiemy “nie” za wypadki związane z uprawianiem tych sportów nie dostaniemy pieniędzy. Drugie pytanie będzie dotyczyło sportów ekstremalnych. Tak dokładnie to tych: Sporty ekstremalne o które pyta towarzystwo Ostatnie z trzech pytań dotyczyć będzie pracy w paru wymienionych branżach. Są to prace szeroko rozumiane jako niebezpieczne, między innymi branża wydobywcza, zbrojeniowa, chemiczna, wszelkie prace wykonywane powyżej 5 metrów i tym podobne. Tutaj również jak w przypadku sportów – wykonywanie tego typu prac znacznie zwiększa ryzyko różnych wypadków i urazów, w związku z tym cena polisy rośnie, ale jeśli nie odpowiemy na to pytanie twierdząco to wypadki przy okazji takich prac nie będą pokrywane z polisy. Nie martwmy się jednak, kod rabatowy Warta KRAD00349000 zapewni nam porządną zniżkę!

Dane podróżnych

Następnie jesteśmy poproszeni o wpisanie imion nazwisk i wieku osób ubezpieczonych. Tam też decydujemy która z nich ma być objęta ubezpieczeniem od pracy, sportów zimowych czy ekstremalnych, a która nie. Potem przechodzimy dalej i wybieramy datę rozpoczęcia i zakończenia naszej podróży. Później przechodzimy wreszcie do wyboru sum ubezpieczenia. Najpierw oczywiście suma kosztów leczenia, czy jak to nazywa Warta “ochrona zdrowia”. Mamy do wyboru pomiędzy 100 tysięcy a milion złotych. My rekomendujemy co najmniej 400 tysięcy PLN w Europejskim Obszarze Gospodarczym, 600.000 poza EOG, a w krajach wysoko rozwiniętych (poza EOG) jak USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Japonia itd. co najmniej 800.000 złotych, szczególnie w Stanach.

Kod rabatowy Warta zadziałał, prawda?

My już o kosztach leczenia, ale przecież w prawym górnym rogu pojawił się komunikat o zniżce – 10% kod rabatowy Warta i 15% inna zniżka, w sumie 25%! Jak widać, kod rabatowy Warta zadziałał No, ale koniec zachwytów nad zniżką. Jak widzimy polisa oferuje nielimitowane koszty ratownictwa i transportu medycznego i milion złotych na inne, wymienione podczas zakupu usługi Assistance. Potem wybieramy sumy NNW, OC i ubezpieczenia bagażu. Możemy się nie decydować na te usługi, jeśli taka nasza wola, używając suwaka po lewej stronie: Użycie tego suwaka zrezygnuje z danej usługi ubezpieczeniowej, ale też zmniejszy cenę polisy jak kod rabatowy Warta Najważniejsze jest, by suma OC była nie mniejsza niż wybrana kwota kosztów leczenia. Dlaczego? Ponieważ jeśli uszkodzimy kogoś, to będziemy musieli zapłacić za jego leczenie, co siłą rzeczy wiąże się z poniesieniem kosztów leczenia (tym razem czyjegoś, a nie naszego). To logiczne, prawda? Do wyboru mamy 6 rozszerzeń do ubezpieczenia. Pierwszym z nich jest kontynuacja leczenia w Polsce. Jeśli je wykupimy, polisa będzie refundować koszty leczenia w Polsce po nieszczęśliwym wypadku za granicą do 5000 PLN oraz koszty rehabilitacji do pięciuset złotych. Drugie rozszerzenie to udział własny w wynajętym samochodzie. Kiedy spowodujemy w nim szkodę, towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje ją do pięciu tysięcy złotych. Innym wartym napomknięcia rozszerzeniem są działania wojenne. Zwraca ono koszty, które poniesiemy w związku z działaniami wojennymi na terytorium kraju do którego się udajemy. Na szczęście podczas wyboru kraju docelowego na początku zostaniemy poinformowani specjalnym komunikatem, jeśli wybrany kraj jest terytorium objętym działaniami tego typu. Jeśli chodzi o następstwa chorób przewlekłych, to są one zawsze w cenie polisy i nie musimy wykupywać dodatkowego rozszerzenia, co odróżnia ofertę Warty od innych towarzystw na plus.

Mimo, że oferta jest świetna…

…to nie możemy przecież mieć wszystkiego. Jest parę aspektów, których próżno szukać w ubezpieczeniu turystycznym Warty. Na pewno nie jest to kod rabatowy Warta, bo właśnie go znalazłeś/aś 😉 – KRAD00349000 daje 10% zniżki! Jednakże, wróćmy do sedna. Otóż sport uprawiany zawodowo nie jest w zakresie polisy od Warty ani żadnego jej rozszerzenia – po prostu nie możemy ubezpieczyć wyjazdów związanych z zawodowym uprawianiem sportu w tym towarzystwie. Tak samo nie mamy co liczyć na to, że z polisy refundowane będą koszty związane z urodzeniem dziecka po 32 tygodniu ciąży. Następnie przechodzimy do wypełniania bardziej szczegółowych danych ubezpieczonych jak numer PESEL czy data urodzenia, oraz ubezpieczającego jak adres, adres mailowy czy numer telefonu. Co ważne, ubezpieczającym może być też firma, wtedy potrzebna będzie nam jeszcze nazwa firmy i REGON. Na końcu ukazuje nam się podsumowanie, oznaczamy zgody (warto zwrócić uwagę, że nie musimy udzielać zgód marketingowych, a jedynie te oznaczone gwiazdką) i przechodzimy do płatności. Następnie polisa powinna natychmiast trafić na nasz adres e-mail.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Kod rabatowy Warta, 7.8 out of 10 based on 4 ratings