Ubezpieczenie mieszkania Warta DOM nagrodzone przez konsumentów

Ubezpieczenie mieszkania Warta DOM oraz ubezpieczenie domu Warta DOM to DOBRY WYBÓR według klientów. Wykorzystaj kod promocyjny Warta KRAD00349000 i zdobądź 10% zniżki online.

Ubezpieczenie mieszkania i domu Warta Dom nagrodzone przez klientów - na www.wartadirect.pl możesz je kupić taniej o 10% z naszym kodem KRAD00349000

Ubezpieczenie mieszkania i domu Warta Dom nagrodzone przez klientów – na www.wartadirect.pl możesz je kupić taniej o 10% z naszym kodem KRAD00349000

Ubezpieczania mieszkaniowe Warty zdobyły po raz kolejny tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów”. Nagroda została przyznana na podstawie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich, w którym osoby pytane o najlepsze produkty w kategorii „Ubezpieczenia domu i mieszkania” najczęściej wskazywały ofertę Warty.

Dyplom dla TUiR Warta za ubezpieczenia mieszkaniowe

Dyplom dla TUiR Warta za ubezpieczenia mieszkaniowe

Ogólnopolskie Badanie Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2013″ zostało zrealizowane przez redakcję Forum Biznesu – dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie zostało zrealizowane na próbie 1000 osób metodą wywiadów telefonicznych wspomaganych komputerowo (CATI). Respondenci odpowiadali na pytanie: które marki produktów uważają za najlepsze w danej kategorii. Produkty o najwyższej liczbie wskazań otrzymały tytuł „Dobry Produkt 2013 – Wybór Konsumentów”.

W kategorii „Ubezpieczenia domu i mieszkania” najwyższą liczbę wskazań uzyskała oferta Warty.

Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom to DOBRY WYBÓR według konsumentów - online 10% taniej z kod promocyjny warta KRAD00349000!

Ubezpieczenie mieszkania Warta Dom to DOBRY WYBÓR według konsumentów – online 10% taniej z kod promocyjny warta KRAD00349000!

Jeśli Ty również dbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, polecam Ci ubezpieczenie mieszkania lub domu Warta DOM. Możesz je wygodnie i szybko zakupić przez stronę www.wartadirect.pl dzięki wygodnemu kalkulatorowi online. Masz od nas kod promocyjny Warta Direct KRAD00349000. Wpisz go w odpowiednie miejsce podczas kalkulacji, a otrzymasz 10% zniżki. A może interesuje Ciebie również ubezpieczenie turystyczne WARTA Travel, na które też nasz kod daje zawsze 10% zniżki?

Wykorzystaj kod promocyjny Warta KRAD00349000 i kup ubezpieczenie mieszkania Warta Dom lub ubezpieczenie domu Warta Dom! Teraz online 10% taniej na stronie www.wartadirect.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ubezpieczenie mieszkania Warta DOM nagrodzone przez konsumentów, 10.0 out of 10 based on 1 rating
0 komentarze dla “Ubezpieczenie mieszkania Warta DOM nagrodzone przez konsumentów
2 Pingi/Trackbacki dla "Ubezpieczenie mieszkania Warta DOM nagrodzone przez konsumentów"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Warta kalkulator:
Ubezpieczenie turystyczne kalkulator Warta Travel

Ubezpieczenie mieszkania warta kalkulator Warta Dom

Ubezpieczenie domu Warta kalkulator - Ubezpieczenie domu Warta online

Pamiętaj!
Wykorzystaj KOD PROMOCYJNY WARTA - KRAD00349000 - wpisz go w kalkulatorze online,
a wtedy dostaniesz 10% zniżkę
- kod działa ZAWSZE i jest WIELOKROTNEGO użytku :-)!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress