Ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel Plus

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel Plus to obowiązkowy “must have”, jeśli chcesz spędzić urlop bezpiecznie i nie narazić się na ogromne wydatki związane z ratownictwem lub kosztami leczenia za granicą. Wykorzystaj nasz kod promocyjny Warta KRAD00349000 – dzięki niemu każde Twoje ubezpieczenie na wyjazd za granicę będzie 10% tańsze, a jeśli wybierzesz formę rodzinną ubezpieczenia nawet 28% tańsze. To ogromna oszczędność! 🙂

Ja za każdym razem, gdy wyjeżdżam za granicę, zabieram ze sobą polisę Warta Travel. Jej zakup na stronie www.wartadirect.pl jest bardzo łatwy i szybki, a za polisę możesz zapłacić online i zaraz będziesz ją mieć na mailu w pdf 🙂

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel?

Na majówce byłam w tym roku na Krecie. Kupiłam dla swojej rodziny ubezpieczenie turystyczne Warta Travel Plus, pomimo, że biuro turystyczne poinformowało mnie, że w ramach ceny za wyjazd za granicę jest też ubezpieczenie. Jakie było moje zdziwienie, gdy już na Krecie w hotelu podczas spotkania z rezydentem, dostałam wyciąg z ogólnych warunków ubezpieczenia oferowanego w ramach wycieczki. Załączam poniżej zdjęcie tego dokumentu.
Co mnie tak zaskoczyło?

“Informujemy jednak, iż zgodnie z postanowieniami zawartej umowy ubezpieczenia Ubezpieczony zobowiązany jest do pokrycia kosztów leczenia do 100 EUR. Centrum Alarmowe może pokryć jedynie koszty, które przekraczają sumę 100 EUR.”

Każda “mała” szkoda do ok. 400 PLN nie jest NIGDY pokrywana. To ubezpieczenie zadziała tylko wtedy, kiedy koszty leczenia przekroczą 100 euro. A przecież najwięcej szkód za granicą to drobne wizyty lekarskie, bo ktoś przegrzał się na słońcu, zatruł, boli go ząb itp. Moje ubezpieczenie w ramach wycieczki od tego mnie nie chroniło ….

No ale czytam dalej i widzę 🙁
“z kwoty przyznanego odszkodowania potrącana jest każdorazowo kwota 25 EUR tytułem udziału własnego.”

Co to znaczy? Że dochodzi kolejne 100 zł, którego ubezpieczalnia nie pokryje.

Ubezpieczenie nie jest też z pewnością rozszerzone o choroby przewlekłe. To akurat na szczęście mnie nie dotyczy, bo jestem zdrowa, ale jest wiele osób, które zostały z ogromnym rachunkiem za leczenie za granicą, bo okazało się, że firma ubezpieczeniowa nie pokryje kosztów leczenia w związku z brakiem rozszerzenia polisy o powikłania związanie z chorobami przewlekłymi. Przykładem może być ta historia.

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę z biura turystycznego

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę z biura turystycznego

Tymczasem ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel Plus nie ma żadnych udziałów własnych, gwarantuje bezgotówkową pomoc za granicą, więc nie trzeba płacić z własnej kieszeni za leczenie, a w ramach ubezpieczenia jest likwidowana każda szkoda powyżej 100 zł. Odczułam naprawdę ulgę, że kupiłam Warta Travel za 78 zł przed wyjazdem 😉 W razie problemów ubezpieczenie podróży z Warty zaoszczędziłoby mi dodatkowych nerwów no i oczywiście nie wydałabym dodatkowych pieniędzy!

A niestety podczas zakupu wycieczki w biurze podróży nie informują na temat zakresu ochrony. A na załączonym wyciągu z OWU nie ma nawet sumy ubezpieczenia kosztów leczenia. Jakie stąd płyną wnioski? Sprawdź co kupujesz i zadbaj przed wyjazdem za granicę o dobry zakres ochrony dla Ciebie i Twoich bliskich.

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę?

Przed wyjazdem indywidualnym lub zorganizowanym wybierz ubezpieczenie z dobrym zakresem ochrony, dopasowane do Twoich potrzeb. Na stronie www.wartadirect.pl możesz wygodnie przeliczyć swoją składkę i wybrać sumy ubezpieczenia i zakres obejmujący:

 1. Koszty leczenia za granicą
 2. NNW – następstwa nieszczęśliwych wypadków
 3. Odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym
 4. Ubezpieczenie bagażu
 5. Assistance standard lub super
 6. Koszty odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej
 7. Koszty anulowania biletu podróżnego
 8. Koszty anulowania noclegu
 9. Koszty odwołania / opóźnienia lotu
 10. Kontynuacja leczenia powypadkowego w RP
 11. SKI Plus – koszty wypożyczenia sprzętu narciarskiego, koszty karnetu oraz zamknięcie tras zjazdowych.

Jeśli ktoś z podróżujących leczy się na choroby przewlekłe, lub chcesz za granicą uprawiać sporty ekstremalne – np nurkowanie – zaznasz odpowiednie rozszerzenia w kalkulatorze ubezpieczenia turystycznego Warta Travel. Z moim kodem promocyjnym KRAD00349000 dostaniesz 10% zniżki 🙂 ZAWSZE 🙂

Ile kosztuje ubezpieczenie na wyjazd za granicę?

To zależy od zakresu ochrony. Przyjrzyjmy się przykładowemu wyliczeniu.

Rodzina 4 osobowa – 2 dorosłych i 2 dzieci wybiera się na wyjazd na 10 dni do Chorwacji. Ile będzie kosztowało ubezpieczenia na wyjazd za granicę do Chorwacji na 10 dni?

Koszty leczenia na 120 000 zł, NNW na 10 000 zł, OC w życiu prywatnym na 50 000 zł oraz bagaż podróżny na 1 500 zł – to standardowy zakres pakietu KOMFORT. Jeśli on nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go modyfikować i wybrać inne sumy ubezpieczenia. Składka jaką trzeba zapłacić za taką ochronę to 207 zł. Jeśli wybierzesz Pakiet STANDARD, w którym suma ubezpieczenia kosztów leczenia to 80000 zł, a NNW jest na 5000 zł, składka spada do 82 zł. Gdy wyjeżdżasz na wakacje z dziećmi, radzę Ci jednak wyższą sumę NNW oraz OC w życiu prywatnym, bo dzieci mogą podczas zabawy coś popsuć lub stłuc, np w hotelu stłuc telewizor, lub szybę. Mając OC takich szkód nie musisz pokrywać z własnej kieszeni.

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel pakiet rodzinny - 28% zniżki z kodem KRAD00349000

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel pakiet rodzinny – 28% zniżki z kodem KRAD00349000

Warta Travel kod promocyjny KRAD00349000 - zawsze 10% znizki

Warta Travel kod promocyjny KRAD00349000 – zawsze 10% znizki

Czy na Warta Direct można kupić ubezpieczenie na wyjazd za granicę do pracy?

Oczywiście! Wystarczy w kalkulatorze ubezpieczenia turystycznego Warta Travel wybrać “Pakiet PRACA”. Jak to zrobić? Kliknij w szarą strzałkę i rozwiń menu a z niego wybierz “Pakiet Praca” a następnie kliknij “KUP TERAZ”, aby przejść do kalkulatora. Ten wariant ubezpieczenia jest przeznaczony zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm – można nawet zawrzeć ubezpieczenie na wyjazd za granicę do pracy dla grup pracowników powyżej 10 osób!

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę do pracy - Warta Travel Pakiet PRACA

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę do pracy – Warta Travel Pakiet PRACA

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel Plus to gwarancja bezpiecznej podróży, niezależnie czy jedziesz za granicę odpoczywać czy pracować. Kup polisę!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel Plus, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Napisano w KL ubezpieczenie, Kod promocyjny ubezpieczenie podróży, Kod promocyjny ubezpieczenie turystyczne, Kod promocyjny Warta Direct, Kod promocyjny Warta Travel, Ubezpieczenie KL, Ubezpieczenie turystyczne Warta, Ubezpieczenie Warta Travel, Warta Direct, Warta Online, Warta Travel, Warta travel kalkulator, Warta Travel Online, Warta ubezpieczenie turystyczne, WartaDirect
0 komentarze dla “Ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel Plus
3 Pingi/Trackbacki dla "Ubezpieczenie na wyjazd za granicę Warta Travel Plus"
 1. […] Wydaje się oczywiste, że warto wykupić ubezpieczenie turystyczne Warta Travel przed wyjazdem za granicę, żeby mieć zapewnione koszty leczenia. Wykorzystaj naszą promocję i wpisz w kalkulatorze nasz kod promocyjny Warta Travel KRAD00349000 i zgarnij 20% tańsze ubezpieczenie. Zobacz jeszcze dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne na własną rękę, a nie polegać na polisie z biura turystycznego – różnice między Warta Travel a ubezpieczeniem z biura podróży. […]

 2. […] na narty na zorganizowaną przez biuro podróży imprezę, koniecznie przeczytaj wpis o tym na co zwrócić uwagę w ubezpieczeniu z biura turystycznego – moja osobista rada – lepiej kup sam polisę która odpowiada Twoim indywidualnym […]

 3. […] tym dlaczego warto wybrać ubezpieczenie turystyczne Warta Travel przeczytasz również we wpisie dotyczącym wad ubezpieczeń sprzedawanych w biurach turystycznych razem z wycieczką. Warto pamiętać o tych różnicach wybierając ubezpieczenie podróżne. WARTA TRAVEL PLUS […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Warta kalkulator:
Ubezpieczenie turystyczne kalkulator Warta Travel

Ubezpieczenie mieszkania warta kalkulator Warta Dom

Ubezpieczenie domu Warta kalkulator - Ubezpieczenie domu Warta online

Pamiętaj!
Wykorzystaj KOD PROMOCYJNY WARTA - KRAD00349000 - wpisz go w kalkulatorze online,
a wtedy dostaniesz 10% zniżkę
- kod działa ZAWSZE i jest WIELOKROTNEGO użytku :-)!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress