Warta Travel – najlepsze ubezpieczenie dla narciarzy

Warta Travel – 10% taniej – KOD PROMOCYJNY: KRAD00349000. Ubezpieczenie turystyczne Warta Travel na narty KUPISZ online i dostaniesz na maila w 5 minut 🙂 jeśli własnie wybierasz się na narty, lub urlop, z pewnością docenisz jak wygodnie i szybko możesz zapewnić sobie bezpieczny wyjazd.

Zobacz jak ekspresowo zawrzeć ubezpieczenie Warta Travel

Kalkulator ubezpieczeń narciarskich

Kalkulator ubezpieczeń narciarskich – ubezpieczenie już od 2 zł za dzień z ratownictwem w górach. Szybki kalkulator ubezpieczeń Warta Travel.

Jak zawsze pamiętajcie o naszym kodzie promocyjnym. Zmienił się sposób wpisywania go w formularzu. Można to zrobić dopiero po naciśnięciu DALEJ

Gdzie wpisać kod promocyjny Warta Travel KRAD00349000

Gdzie wpisać kod promocyjny Warta Travel KRAD00349000

Na szczęście nasz KOD PROMOCYJNY łączy się z innymi promocjami 🙂 także jeśli kupujesz ubezpieczenie na narty w formie rodzinnej to w sumie dostaniesz 28% zniżki a jeśli w formie grupowej (kiedy ubezpieczasz więcej niż 5 osób) dostaniesz w sumie 28% zniżki 🙂 Możesz o tym przeczytać na stronie opisującej zalety ubezpieczenia turystycznego Warta Travel.

Warta Travel jest 10% tańsze z naszym kodem promocyjnym  KRAD00349000

Warta Travel jest 10% tańsze z naszym kodem promocyjnym KRAD00349000

Dlaczego potrzebujesz ubezpieczenia turystycznego na stoku?

Narciarstwo jak i snowboard to świetny sport. Pozwala na bardzo bliski kontakt z naturą. Można poczuć ogromną wolność, przestrzeń i dreszczyk emocji. Niestety jest to bardzo kontuzyjny sport. Złamania nóg zdarzają się bardzo często. Dlatego aby urlop w górach nie skończył się nieprzyjemnościami UWAŻAJ na siebie i innych na stoku. Jeśli na wyjazd zabierzesz ze sobą polisę, masz zapewnione koszty leczenia za granicą – możesz bezgotówkowo otrzymać pomoc medyczną w placówkach państwowych oraz prywatnych (a nie tak jak posiadając jedynie EKUZ), polisa obejmuje też następstwa nieszczęśliwych wypadków – jeśli na przykład złamiesz nogę, dostaniesz odszkodowanie. Narciarzom również bardzo potrzebne jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na wypadek gdyby zderzyli się z innymi osobami na stoku i przez to osobom trzecim wyrządzili szkody. Każda polisa turystyczna Warty obejmuje też RATOWNICTWO w górach, więc w razie problemów to firma ubezpieczeniowa zapłaci za helikopter ratunkowy, a nie TY.

Warto mieć taką ochronę 🙂 Zwłaszcza w tak atrakcyjnej cenie!

Jeśli wyjeżdżasz za granicę na narty na zorganizowaną przez biuro podróży imprezę, koniecznie przeczytaj wpis o tym na co zwrócić uwagę w ubezpieczeniu z biura turystycznego – moja osobista rada – lepiej kup sam polisę która odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom – uwzględnij choroby przewlekłe, amatorskie uprawianie narciarstwa oraz, jeśli chcesz poszaleć na nartach lub desce, rozszerz ubezpieczenie o sporty ekstremalne, skorzystaj z opcji odwołanie imprezy turystycznej na wypadek braku możliwości wyjazdu na wykupioną wycieczkę.

Chcesz wrócić z urlopu z miłymi wspomnieniami? Weź ze sobą ubezpieczenie narciarskie Warta TRAVEL kup polisę przez internet życzę samych udanych szusów 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Warta Travel - najlepsze ubezpieczenie dla narciarzy, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Tagi: , , , ,
Napisano w Warta Travel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Warta kalkulator:
Ubezpieczenie turystyczne kalkulator Warta Travel

Ubezpieczenie mieszkania warta kalkulator Warta Dom

Ubezpieczenie domu Warta kalkulator - Ubezpieczenie domu Warta online

Pamiętaj!
Wykorzystaj KOD PROMOCYJNY WARTA - KRAD00349000 - wpisz go w kalkulatorze online,
a wtedy dostaniesz 10% zniżkę
- kod działa ZAWSZE i jest WIELOKROTNEGO użytku :-)!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress